יאכטה

יאכטה

יאכטות 101 - אודות האתר
יאכטה

יאכטות 101 - אודות האתר

אתר יאכטות 101 הנו פורטל שהוקם על מנת לסקר את תחום היאכטות והספינות בישראל ולספק עבור הגולשים מקורות להשכרה, קנייה ומכירת יאכטות למסיבות וכל אירוע אחר.

בעוד בעבר יאכטות היו תחום שהיה שמור לבני העשירון העליון, כיום שירותי השכרת יאכטות זמינים ונפוצים לכולם ובמחיר לכל כיס.

ענף השכרת היאכטות בארץ ובחו"ל הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות , כשניתן למצוא מגוון של שירותים ומוצרים משלימים החל מסוגי הפלגות שונות כדוגמת הפלגות משפחתיות, ערבי חברה או שייט תענוגות וכלה בקורסים בהם ניתן ללמוד ולהיהפך לסקיפרים מקצועיים.

יאכטות 101 הוקם על ידי סקנסופט, חברת סחר בע"מ. סקנסופט הקימה בשנים האחרונות עשרות פורטלים המרכזים אלפי גולשים ונותנים שירותים מהימנים ואטרקטיביים בשלל תחומים כגון : אירועים ומסיבות, שירותי קייטרינג ובישול, אתרי ייעוץ ותמיכה, פורטלים של בעלי מקצוע ושלל אתרים הפורסים בפניכם מעטפת של הפעלות לכל אירוע כגון: מפעילים לימי הולדת, מפעילים למסיבות רווקים ורווקות, הפעלות לבר מצווה, רקדניות בטן, ספא , מיסטיקה ועוד.

אתר יאכטות 101 מרכז את נושא היאכטות בארץ. בשנים האחרונות, כשתחום ההפעלות והרעיונות החלו לגדול לכיוונים של הפעלות נועזות ומקוריות, הופכות היאכטות למקום אטרקטיבי ביותר לקיומם של מאות אירועים.

באתר יאכטות 101 תוכלו להיעזר וללמוד על מגוון רעיונות ושירותים בתחום:

הפלגות דייג – כיום , תוכלו לצאת להפלגות דייג על סיפון של יאכטות רבות וליהנות משייט איכותי למטרת דיג. את השלל בסיום השייט תוכלו לשמור לעצמכם.

השכרת יאכטות – באתרנו תוכלו ללמוד על השכרת יאכטות בארץ ובחו"ל. מהם הפרמטרים והפרוצדורות אותן תצטרכו לעבור, מה עליכם לבדוק ואילו חברות מציעות שירותי השכרת יאכטות. תוכלו לשכור יאכטה לנהיגה עצמית ותוכלו ליהנות מצוות מקצועי שייקח אתכם לשייט תענוגות.

קורס שייט / קורס סקיפרים – עוד תחום שהולך ותופס תאוצה. בשלל חברות תוכלו לעבור קורס בסיומו תוכתרו סקיפרים ותוכלו לשייט עם יאכטה באופן עצמאי בנמלים השונים.

אטרקציות על גבי יאכטות – לא חסרות אטרקציות שתוכלו לקיים על גבי סיפונה של יאכטה. כיום חברות מאפשרות לנו לקיים שייט לחברים ולמשפחה, שייט גיבוש לעובדי החברה, השכרה של יאכטה למסיבות ואירועים, מסיבות רווקים ורווקת, ואף הצעת נישואין על יאכטה.

באתרנו תוכלו ללמוד על מבחר המרינות בארץ , מהן תוכלו לצאת לשייט יאכטות בכל ימות השנה.

נשמח לשמוע בקשות ומידע האם האתר עונה לצרכים שלכם.

שייט נעים.

יאכטות 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות של יאכטות. בין נותני השירות ליאכטות 101 ניתן למצוא:
, השכרת יאכטות למסיבות ואירועים , הפלגות דייג , השכרת יאכטה לנהיגה עצמית , קורס שייט יאכטות , יאכטות למכירה , שייט בין לאומי ועוד מגוון נותני שירות ליאכטות 101.

האינפורמציה המוצגת באתר יאכטות 101, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (yachts101) יאכטות 101 - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות