יאכטות למכירה

יאכטות 101  > יאכטות למכירה

יאכטות למכירה

יאכטה
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר

קניית יאכטה

קניית יאכטה

יאכטה היא כלי שייט המהווה סמל סטאטוס של עושר ויוקרה ורבים מאתנו חולמים במהלך חייהם על שייט ביאכטה יוקרתית ומפוארת. ואכן היום יש לא מעט ישראלים אמידים שמחליטים לפנק את עצמם ביאכטה שתהיה שלהם.

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים שרוכשים לעצמם יאכטה שהיא כלי שייט יקר שדורש גם תחזוקה יקרה. מציאות זו היא תולדה של עלייה ברמת החיים בישראל. ומרשות הספנות ידוע על סטטיסטיקה של כמה עשרות יאכטות שנמכרות כל שנה.

איך קונים יאכטה

מי שאינו מעורה בעולם כלי השייט ואינו מכיר אותו , רצוי שלפני שהוא עומד לחפש יאכטות למכירה רצוי שילמד על הנושא ויכיר אותו מכל הכיוונים. מומלץ גם להיעזר בשמאי המתמחה בהנדסה ימית ויכול לתת הערכה לגבי שוויה הכספי ומצבה המכני של היאכטה.

פרמטרים חשובים בתהליך של קניית יאכטה

  • סוג היאכטות – יש יאכטות מנועיות, ויש מפרשיות שנעות באמצעות הרוח ולא באמצעות המנוע. כל אחת והיתרונות והחסרונות שלה. יש יאכטות שהן גדולות ומרווחות ויש צרות וקטנות. כל אחד צריך לבדוק היטב מה מתאים לצרכים שלו.
  • ממי אפשר לקנות – אפשר לקנות יאכטות יד שניה , ואפשר לקנות יאכטה יד ראשונה שזה עתה יצאה מפס הייצור במפעל לייצור. אפשרות נוספת היא לצאת לחו"ל ולבצע ייבוא אישי של יאכטה ולהפליג איתה בחזרה ארצה.
  • איפה לחפש - יאכטה למכירה אפשר למצוא במרינות השונות של ישראל וכן במרינות הקרובות אלינו הנמצאות באגן הים התיכון. אפשרות אחרת הנה שיטוט באתרי האינטרנט השונים שבהם ניתן למצוא יאכטות למכירה או להשכרה.
  • מה מצב הציוד של היאכטה - רכישה של יאכטה אינה צריכה להיות פזיזה היא צריכה לכלול קודם כל לא מעט בדיקות מכאניות כמו בדיקה של מצב התורן, מצב המנוע והאם גוף היאכטה במצב סביר או עבר תאונות ושיפוצים. כל אלו הם פרמטרים חשובים שיש לבדוק במהלך רכישת יאכטה. חשוב לבדוק את המרכיבים הטכניים של היאכטה כגון המנוע בעזרת מומחה טכני מתאים.בנוסף לכך כדאי לברר היטב איזה ציוד ואילו אביזרים ופריטים יש על היאכטה והאם מצבם תקי
  • הליכים שיש לבצע בעת רכישת יאכטה – תהליך רכישת יאכטה אינו שונה מתהליך רכישת רכב. תהליך הרכישה מלווה בהליכים בירוקראטיים של העברת בעלות על היאכטה במשרדי רשם כלי השייט של הרשות הספנות. חשוב לציין שכל יאכטה למכירה שנרכשה ועברה בעלות צריכה להיות מבוטחת ע"י אחת מחברות הביטוח.
  • מהי המסגרת התקציבית שלנו - רכישת יאכטה אינה תהליך פשוט וזול, והיא דורשת סכומים לא קטנים ,לכן מי מכם שאינו מיליונר ומפנטז על יאכטות, חשוב שיקבע לעצמו מסגרת תקציבית ויברר היטב מהי עלות הרכישה ומהי עלות התחזוקה השוטפת.


יאכטות 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות של יאכטות. בין נותני השירות ליאכטות 101 ניתן למצוא:
, השכרת יאכטות למסיבות ואירועים , הפלגות דייג , השכרת יאכטה לנהיגה עצמית , קורס שייט יאכטות , יאכטות למכירה , שייט בין לאומי ועוד מגוון נותני שירות ליאכטות 101.

האינפורמציה המוצגת באתר יאכטות 101, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (yachts101) יאכטות 101 - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות