יאכטות ביוון | יאכטות בקפריסין

יאכטות 101  > שייט בין לאומי

שייט בין לאומי

יאכטה
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר

השכרת יאכטות בחו"ל

השכרת יאכטה בחו"ל

השכרת יאכטות בחו"ל הייתה בעבר תחום שהיה נחלתם של בני עשירים בלבד, אולם בשנים האחרונות היא מתפתחת מאוד. תחום זה הופך להיות נישה תיירותית חדשה.

מי שמעוניין בשירות של השכרת יאכטות בחו"ל יכול להשכיר יאכטות באמצעות חברות ישראליות שמייצגות חברות המספקות שירות של השכרת יאכטות ברחבי העולם כולו, או באמצעות חברות זרות המובילות את ענף השכרת היאכטות בחו"ל.

סקירה תמציתית של החברות המובילות בענף השכרת יאכטות בחו"ל :

 • http://www.voyageyachts.com - אתר אינטרנט של חברת יאכטות המציעה השכרת יאכטות ושיי יאכטות ברחבי העולם כולו
 • http://www.int-marine.com - אתר אינטרנט של חברת INT-MARINE העולמית המציעה שירותי השכרת יאכטות ברחבי העולם כולו, לחברה צי יאכטות גדול מסוגים שונים שניתן להשכיר אותם למטרות שונות ולפרקי זמן שונים.
 • http://www.leboat.net חברה גדולה המציעה שירותי השכרת יאכטות ברחבי אירופה כולה , החברה מציעה מגוון רחב של קרוזים לאורך הנהרות השונים של אירופה.
 • http://www.sailing.co.il - חברה ישראלית גדולה המייצגת לא מעט חברות המציעות שירותי השכרת יאכטות ברחבי העולם כולו.

איך מתבצעת השכרת יאכטה בחו"ל ?

השכרת יאכטות בחו"ל רצוי שתתבצע בחברה אמינה ורצינית שאפשר לסמוך עליה, אם החלטתם לשכור יאכטה בחו"ל כדאי שתבררו היטב מהי הפרוצדורה של השכרת יאכטה בחו"ל. השכרת יאכטה בחו"ל מתאימה למי שיש לו רישיון סקיפר בינ"ל , ומי שאין לו רישיון סקיפר יצטרך לשכור יאכטה שיש בה סקיפר מקצועי. לפני שאתם עומדים לשכור יאכטה בחו"ל חשוב שתבררו האם היאכטה מבוטחת והאם החברה המשכירה לכם את היאכטה מבטחת גם אתכם הנוסעים. חשוב גם לבדוק שליאכטה שאתם משכירים יש את כל הרישיונות והאישורים הדרושים.

פרט חשוב נוסף שכדאי לברר הוא מהו הציוד שיש על היאכטה, מומלץ לשכור יאכטה המצוידת בציוד ניווט מקצועי ובציוד תקשורת מתאים ליאכטות. השכרת יאכטות בחו"ל יכולה להתבצע בחברות ישראליות המציעות שירותים של השכרת יאכטות ברחבי העולם כולו או בחברות זרות הנמצאות בחו"ל ומספקות שירות של השכרת יאכטות.

מי שמעוניין לשכור יאכטה בישראל יכול למצוא שפע של אתרים המספקים מידע בעברית על הנושא ומי שמעוניין לשכור יאכטה במזרח הרחוק, באמריקה או באירופה יכול למצוא שפע של אתרי אינטרנט המספקים מידע על תהליך השכרת יאכטה העלויות הכספיות של השכרת יאכטה בארצות האלו.

לאן כדאי לשוט עם יאכטה ?

אם החלטתם שאתם מעוניינים לשכור יאכטה בארץ או בחו"ל ולצאת איתה לטיול יאכטות - עליכם לתכנן בדיוק את המסלול שלכם. טיול עם יאכטה הוא טיול הדורש תכנון מוקדם וקפדני, עליכם לקבוע מראש מאיזו מרינה תצאו ובאיזו מרינה תעגנו, מה יהיה מסלול השייט שלכם, באילו אתרים תבקרו ועוד.

שייט יאכטה באירופה

דוגמאות מסלולי שייט יאכטות בחו"ל:

 • יציאה מהמרינה בת"א לשיט יאכטות עד אחת המרינות הנמצאות בחופי תורכיה ושם לבצע שייט מחוף לחוף לאורך חופי תורכיה.
 • אפשרות מרתקת אחרת היא השכרת יאכטה באירופה ועריכת שיט לאורך הנהרות השונים הזורמים בשצף קצף ברחבי אירופה .
 • עוד אפשרות מענינת ואטרקטיבית היא לצאת בשיט יאכטות מישראל , להגיע ליוון ומשם להתקדם בשיט לכיוון איטליה או צרפת.

למה כדאי לשכור יאכטה לטיול בחו"ל

 • שייט יאכטות בחו"ל מאפשר לנו להגיע למקומות שונים בעולם שניתן להגיע אליהם רק באמצעות יאכטה או כלי שייט אחר.
 • שייט ביאכטה בחו"ל היא דרך מצוינת לצאת מהשגרה ולקחת פסק זמן ממרוץ החיים המטורף של עידן המאה ה-21.
 • יאכטה היא בעצם בית מלון צף לכן השכרת יאכטה מאפשרת לנו לצאת לטיול בחו"ל מבלי שנצטרך לשלם כסף לבתי מלון משום שביאכטה יש הכל. היאכטה היא בית המלון שלנו לאורך כל הטיול.
 • חוויה של שיט יאכטות לחו"ל שונה מחוויה של טיסה לחו"ל.

אז אם תמיד חשקתם לצאת לנופש בחו"ל על יאכטה, הרי שהיום זה אפשרי יותר מתמיד, השכרת יאכטות בחו"ל אינה עניין שבשמיים והיא כבר מזמן לא מיועדת רק לבעלי ממון , אז אם אתם אוהבים את הים ורוצים ליהנות מהפלגה לחו"ל על יאכטה אל תהססו וחפשו חברה אמינה ורצינית המציעה שירות של השכרת יאכטות בחו"ל. מה שכן, אל תשכחו לדאוג לביטוח לזמן הנסיעה. טיול ביאכטה לחו"ל מצריך מכם ביטוח נסיעות לחו"ל אותו ניתן להשיג כיום בכל חברת אשראי.


יאכטות 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות של יאכטות. בין נותני השירות ליאכטות 101 ניתן למצוא:
, השכרת יאכטות למסיבות ואירועים , הפלגות דייג , השכרת יאכטה לנהיגה עצמית , קורס שייט יאכטות , יאכטות למכירה , שייט בין לאומי ועוד מגוון נותני שירות ליאכטות 101.

האינפורמציה המוצגת באתר יאכטות 101, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (yachts101) יאכטות 101 - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות