מסיבת רווקות ביאכטה | מסיבת רווקים

יאכטות 101  > השכרת יאכטות למסיבות ואירועים

השכרת יאכטות למסיבות ואירועים

יאכטה
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר

השכרת יאכטה למסיבות ואירועים

מסיבה ביאכטה

המבוגרים שבינינו זוכרים כיצד פעם האירועים והמסיבות בחיינו היו נערכים בתדירות נמוכה וכיצד כל האירועים והמסיבות היו דומים זה לזה. אולם היום המצב שונה לגמרי - היום תרבות האירועים שלנו שונה לגמרי, היום מסיבות ואירועים מופיעים בתדירות גבוהה בחיינו והיום ברור לכולם שאירועים ומסיבות הם חלק משגרת חיינו משום שאנחנו דור של אינדיבידואלים שאינו חי בשביל האידיאל ואינו מוכן לוותר על תענוגות החיים ורוצה ליהנות כמה שיותר מהחיים כי חיים רק פעם אחת.

אז היום כאשר המסיבות והאירועים הן נפוצות ופופולאריות הן הפכו לתעשייה שלמה והן מעסיקות לא מעט נותני שירותים החל ממעצבי אירועים וכלה במפעילי אטרקציות למיניהם. היום גם האופן שבו אנו עורכים מסיבות אינו חייב להיות אחיד וקבוע והיום כל אחד רוצה שהמסיבה או האירוע שלו יהיו בהתאם לפנטזיה שלו ושהאירוע יהיה הייחודי והמושקע ביותר. וכך אנו מוצאים היום מסיבות רווקים/רווקות הנערכות במרכז ספא, או אירועי אקסטרים שהם יום כיף לעובדי חברה או מסיבת יום נישואין הנערכת על יאכטה.

השכרת יאכטה למסיבות ואירועים הפכה בשנים האחרונות לשירות נפוץ ומבוקש וישראלים רבים מעדיפים לערוך את המסיבה שלהם או האירוע שלהם ביאכטה מפנקת ובאווירה של יוקרה ופאר.

הביקוש הרב לשירותי השכרה של יאכטות למסיבות ואירועים הביא לכך שהיום ניתן למצוא לא מעט חברות המספקות שירותים אלו ואשר מתאימות עצמן לצרכים השונים של הלקוחות . היאכטות מאובזרות בציוד הטוב ביותר והחדשני ביותר, יש להן צוות של סקיפרים מקצועיים והן מקושרות עם לא מעט חברות המספקות שירותים שונים לאירועים החל מחברות תקליטנים וכלה במיסטיקנים או רקדנים .

השימוש ביאכטות לשם עריכת מסיבות ואירועים הוא חלק מתהליך כולל שבו היאכטה כבר לא נחשבת לטאבו של בני העשירון העליון , ושיט יאכטות אינו תענוג המיועד רק לבני העשירים ובעלי ממון. ואכן היום כל שכבות החברה יכולות להרשות לעצמן להשתמש בשירותי השכרת יאכטות ולערוך יום כיף או הפלגה רומנטית וכך הלאה והלאה.

מה היתרון של מסיבה או אירוע על יאכטה

לאירוע או מסיבה על יאכטה יש לא מעט יתרונות, זהו אירוע שנערך באווירה קסומה של ים, גלים, ושקיעה, ומשלב בתוכו מוסיקה נעימה ומשחררת וכוס בירה או יין. אירוע כזה הוא אירוע שבו המשתתפים זוכים להנאה כיפית ומשחררת הם לא צריכים לחפש חניה והם לא צריכים לצאת מאולם האירועים כאשר נשמעת בו מוסיקה מחרישת אוזניים , הם פשוט מגיעים לאירוע שהלוקיישן שלו והאווירה שלו מדהימים ומקוריים , והוא צפוי לצבור לא מעט שבחים ומחמאות.

אילו אירועים ומסיבות נערכים על יאכטה

יום הולדת ביאכטה

יש היום שפע של אירועים הנערכים על יאכטה , יש מי שיחפש שירותי השכרת יאכטה למסיבות ואירועים משום שירצה לבצע הפלגה רומנטית ובמהלכה יציע הצעת נישואין לאהובתו, ויש מי שיחפש לחגוג יום הולדת 50 ביאכטה עם כל החברים ויש מי שירצה שירות של יום גיבוש לעובדי החברה על יאכטה.

להלן פירוט תמציתי של סוגי האירועים והמסיבות שניתן לערוך על יאכטה:

  • השכרת יאכטה למסיבת יום הולדת – אם נמאס לכם מיום הולדת במסעדה, וכבר נהניתם מיום הולדת מפנק בספא , אז הנה לכם הצעה מפתה של יום הולדת ביאכטה. השכרת יאכטה למסיבת יום הולדת היא רעיון מקורי ומיוחד שמעניק ליום ההולדת צביון מיוחד, ויכול להוסיף ליום ההולדת חוויות מיוחדות ואטרקטיביות כמו עצירות במפרצונים תכולים, ארוחת גורמה של שף פרטי, או פעילויות ימיות שונות כמו ספורט ימי לסוגיו או תפעול שוטף של היאכטה יחד עם הסקיפרים וכך הלאה והלאה. רעיון זה יבנה אירוע מקורי ומיוחד שלא יישכח במהרה.
  • השכרת יאכטה ליום נישואין – אם פעם יום נישואין היה אירוע שנערך בד"כ במסעדה או במהלך אירוע אינטימי כלשהו ולא היה חייב להיות אירוע מקורי ומיוחד, הרי שהיום יש שפע של אופציות שבהן אפשר לחגוג יום נישואין מיוחד, יש זוג שיחגוג יום נישואין במהלך טיסה בשמי הארץ, ויש מי שיחגוג יום נישואין במהלך בילוי בצימר רומנטי ובודד, ויש גם זוגות שמחליטים לממש את הפנטזיה של השכרת יאכטה ליום נישואין שהרי מה יפה יותר מיום נישואין אינטימי באווירה רומנטית ללא המולת הילדים, על רקע הים, רוח, מוסיקה רומנטית, נופים משכרים ובקבוק יין .
  • יאכטה ליום הולדת למבוגרים – – ימי הולדת למבוגרים הם תמיד סיטואציה שמעלה לא מעט תהיות כמו איך כדאי לחגוג את יום ההולדת ה-50, או איפה כדאי לחגוג יום הולדת גיל 40 ,ועוד. יש כאלו היוצאים לטיול תרמילאים עם הילד הגדול או עם האישה כדי לחגוג יום הולדת 50 ויש כאלו שלרגל יום הולדת 40 מחליטים על יאכטה לשייט עם כל החברים וקרובי המשפחה, שיט שיהיה מלא בחוויות, אוכל, מוסיקה וכייף. מסיבת יום הולדת על יאכטה יכולה להיערך בדרכים שונות ולכלול אטרקציות שונות, יש מי שיחגוג יום הולדת 50 בסיוע לסקיפרים ולמידה קצרה על עולם הימאות, ויש מי שיחגוג יום הולדת 50 על יאכטה שבה תהיה ארוחת גורמה או שירה בציבור. כל אדם ומסיבת יום ההולדת המתאימה לו.
  • יאכטה לערבי חברה - השכרת יאכטה לערבי חברה היא אולי אופציה שנשמעת לכם מוזרה או בלתי מוכרת, אולם בשנים האחרונות יותר ויותר חברות וארגונים מעוניינים לערוך ערבי חברה שישאירו את חותמם אצל כל המשתתפים ויהפכו להיות שיחת היום בקרב עובדי החברה, ולכן הם מחליטים על האפשרות של ערב חברה על יאכטה. ערב חברה מסוג זה, לא רק שהוא מקורי ומיוחד - אלא הוא יוצר אווירה רגועה ומשוחררת וכולל בתוכו חוויות שלא ניתן לחוות אותם בשום מקום אחר כמו למשל השתתפות פעילה בתפעול השייט, סיוע לסקיפרים, ועוד.
  • יאכטה למסיבת גיוס או מסיבת שחרור – מסיבת גיוס או מסיבת שחרור היא מסיבה שקהל היעד שלה הוא בד"כ קהל יעד צעיר, זהו קהל יעד שלא מחפש מסיבה לבני גיל הזהב אלא מחפש מסיבה מלאה פעילויות ופינוקים, ואכן יאכטה היא לוקיישן מעולה לאירוע של מסיבת שחרור או מסיבת גיוס, יש מי שירצה לקפוץ לים באמצע המסיבה , ויש מי שירצה לשכב בטן גב על אחת המיטות השיזוף הנמצאות על היאכטה, ויש מי שירצה לצפות ברקדנית הפלמנקו שהגיעה לאירוע כדי להקפיץ את המשתתפים בו.

איך לבחור חברה המספקת שירותי השכרת יאכטה למסיבות ואירועים

אם החלטתם לערוך אירוע על יאכטות ואתם מחפשים שירותי השכרת יאכטה למסיבות ואירועים רצוי לברר היטב כמה פרטים חשובים שיכולים להשפיע על האירוע שלכם ולהפוך אותו להצלחה או לכישלון . רצוי לברר האם מדובר בחברה ותיקה אמינה ומקצועית, האם החברה המציעה שירותי השכרת יאכטה למסיבות ואירועים פועלת על פי כל התקנים והנהלים של רשות הספנות, והאם היאכטה צפויה להיות מאובזרת ומצוידת בכל הציוד הדרוש לשיט יאכטה מוצלח, ועוד פרטים נוספים. לנו נותר לאחל לכם שתהיה לכם מסיבה מוצלחת על היאכטה שתבחרו.


יאכטות 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות של יאכטות. בין נותני השירות ליאכטות 101 ניתן למצוא:
, השכרת יאכטות למסיבות ואירועים , הפלגות דייג , השכרת יאכטה לנהיגה עצמית , קורס שייט יאכטות , יאכטות למכירה , שייט בין לאומי ועוד מגוון נותני שירות ליאכטות 101.

האינפורמציה המוצגת באתר יאכטות 101, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (yachts101) יאכטות 101 - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות