סקיפר | שייט על יאכטה

יאכטות 101  > השכרת יאכטה לנהיגה עצמית

השכרת יאכטה לנהיגה עצמית

יאכטה
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר

השכרת יאכטה לנהיגה עצמית

שייט עצמי על יאכטה

אם יש לך בן זוג שהוא חובב אקסטרים מושבע ואת לא יודעת איך להפתיע את בן זוגך כי הוא חווה את כל חוויות האקסטרים המוכרות, הרי שהאפשרות של השכרת יאכטה לנהיגה עצמית , יכולה להיות פתרון מושלם עבורך. ואם אתה בעל רישיון סקיפר ומתחשק לך להפתיע את חברתך בחוויה הרפתקנית של שייט עצמאי ביאכטה באווירה אינטימית וכיפית של הים הכחול, הרי גם לך מתאים הפתרון של השכרת יאכטה לנהיגה עצמית.

נהיגה עצמית ביאכטה היא חווית אקסטרים הרפתקנית שמזרימה את כל האדרנלין בגוף וגורמת ללא מעט ריגושים, זהו שייט שבו האדם ששכר את היאכטה יכול לנהוג ביאכטה כאילו היא שלו ולזכות בחוויה מרגשת ומסעירה של נהיגה ביאכטה ממש כמו המקצוענים.

יש שתי דרכים ליהנות מחוויה של נהיגה עצמית ביאכטה, האופציה הראשונה מיועדת לאלו מכם שיש להם רישיון משיט או רישיון סקיפר המאשר שיש להם ידע מקצועי בכל מה שקשור להשטת יאכטות בים ומאפשר להם לצאת לשייט יאכטות ללא ליווי כלשהו וללא צוות מקצועי. ואילו אלו מכם שאין להם עדיין רישיון שיט או רישיון סקיפר מחויבים ע"פ החוק לשכור יאכטה שיש בה צוות מקצועי של סקיפרים שיבטיחו שייט מקצועי ובטוח.

נהיגה עצמית ביאכטה יכולה להיות במרחבים שונים בים, ולהמשך פרקי זמן שונים, יש מי שישכור יאכטה לנהיגה עצמית למשך שבוע ומי שירצה יכול לשכור יאכטה לשייט שימשך חודש היעדים המתאימים לשייט יאכטה עצמי הם רבים זה יכול להיות אחד מאיי יוון, או אולי קפריסין או אולי שיט יאכטה לתורכיה שהרי לים אין גבולות.

מה יש ביאכטה?

השכרת יאכטה לנהיגה עצמית היא עסקת חבילה שלמה שבה האדם שעתיד לנהוג ביאכטה ייהנה מיאכטה מאובזרת ומצוידת בכל הציוד הדרוש החל מאביזרים יומיומיים כמו מיקרוגל , טלוויזיה, מכונת כביסה, ומטבח מאובזר וכלה בציוד מקצועי שחייב להיות ביאכטה כמו ציוד לניווט ימי הכולל מפות מפורטות ומכשירי ניווט אלקטרוניים משוכללים, וציוד שבעזרתו אפשר לנהל תקשורת בים, הכולל מכשירי קשר וטלפונים לווייניים.

עוד ציוד שחשוב שיהיה בכל יאכטה הוא ציוד בטיחותי וערכת עזרה ראשונה המותאמים לתקנות של רשות הספנות, בעת השכרת יאכטה לנהיגה עצמית חשוב לבדוק שהיאכטה שהשכרתם אכן תכלול את הציוד והאביזרים הדרושים לכם כדיל לנהל שייט עצמאי , מהנה ובטוח.

שייט ביאכטה זה כמו שייט בבית מלון נייד

שייט ביאכטה, בין אם הוא שייט עצמאי או שייט בליווי סקיפרים, הוא בעצם שייט בבית מלון נייד, כל מי שמשכיר יאכטה לפרק זמן ממושך נהנה בעצם מהזכות להיות בבית מלון נייד ששט על המים ומתלווה אליך לכל מקום. שייט ביאכטה פוטר אתכם מהצורך לשכור חדר בבית מלון ומאפשר לכם ליהנות מחופשה ימית על יאכטה בלב ים שיש בה את כל מה שדרוש לכם כדי לנהל חופשה מפנקת ונעימה.

אם אתם חובבי שייט מושבעים והחלטתם שהפעם אתם לא מוותרים על השכרת יאכטה לנהיגה עצמית זכרו לבדוק שאכן היאכטה יש לה את כל האישורים והמסמכים הדרושים. חשוב גם לבדוק האם היאכטה היא במצב טכני ובטיחותי תקין, והאם יש על היאכטה את כל הציוד שאתם צריכים, כך תוכלו למנוע מעצמכם מצבים של אכזבות ועוגמת נפש כאשר יתברר לכם שהגנראטור על היאכטה מקולקל או שהמזגן אינו עובד.


יאכטות 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות של יאכטות. בין נותני השירות ליאכטות 101 ניתן למצוא:
, השכרת יאכטות למסיבות ואירועים , הפלגות דייג , השכרת יאכטה לנהיגה עצמית , קורס שייט יאכטות , יאכטות למכירה , שייט בין לאומי ועוד מגוון נותני שירות ליאכטות 101.

האינפורמציה המוצגת באתר יאכטות 101, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (yachts101) יאכטות 101 - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות