יאכטות באילת

יאכטות 101  > השכרת יאכטות באילת

השכרת יאכטות באילת

יאכטה
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר

יאכטות במרינה באילת

המרינה באילת

באילת המתפקדת כעיר תיירותית על חוף ים סוף, יש נמל המספק מגוון רחב של שירותים לבעלי כלי השייט השונים המגיעים אל אילת לאחר שייט ארוך בים.

נמל אילת ממוקם במרכז האזור התיירותי של אילת, ומאפשר נגישות מקסימאלית לשירותים השונים שניתן למצוא בעיר, החל ממלונות וכלה במסעדות, בתי קפה , מרכזי ספא או מרכזי ספורט ימי. המרינה משמשת ללא מעט בעלי כלי שייט היוצאים לשיט מהאוקיינוס ההודי לכיוון ים תיכון.

הנמל מחולק ל-2 חלקים נפרדים שלכל אחד מהם ייעוד אחר. חלק אחד שלו מיועד להיות נמל נוסעים, שמשרת אוניות וספינות מסחריות, והחלק השני הנו חלק פנימי שנועד לעגינת כלי שייט. במרינה הפנימית יש מקום לעגינה של כ- 450 כלי שייט.

השכרת יאכטה במרינה באילת

אז אם הגעתם לחופשה באילת כדאי לכם לא לוותר על האטרקציה החווייתית של השכרת יאכטות בנמל אילת. בעיר אילת שרוב פרנסתה היא מתיירות תוכלו למצוא מגוון רחב של חברות המציעות שירות של השכרת יאכטות למטרות שונות.

כל מי שמזמין שירות של השכרת יאכטה בנמל אילת יכול ליהנות מחוויה ייחודית ובלתי נשכחת של ים, רוח, נופי בראשית, ושייט משחרר ומהנה. יש מי שירצה שיט יאכטה לעקבה, ויש מי שירצה שיט רומנטי, או אולי שייט הכולל עצירות לשם צלילה בנופים הימיים המדהימים של ים סוף.

מסיבת רווקים על יאכטה באילת

בכל מקרה אם החלטתם שאתם מעוניינים לשכור יאכטה בים סוף רצוי לברר קודם לכן מי היא החברה המציעה את השירות בנמל אילת, האם מדובר בחברה רצינית, אמינה, מקצועית ומנוסה או סתם קבוצה של משיטים חובבניים, והאם יש לחברה פידבקים חיוביים באתרי האינטרנט השונים.


יאכטות 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות של יאכטות. בין נותני השירות ליאכטות 101 ניתן למצוא:
, השכרת יאכטות למסיבות ואירועים , הפלגות דייג , השכרת יאכטה לנהיגה עצמית , קורס שייט יאכטות , יאכטות למכירה , שייט בין לאומי ועוד מגוון נותני שירות ליאכטות 101.

האינפורמציה המוצגת באתר יאכטות 101, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (yachts101) יאכטות 101 - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות