שייט תענוגות | יום כיף על יאכטה

יאכטות 101  > שייט תענוגות / יום כייף / יום חברה

שייט תענוגות / יום כייף / יום חברה

יאכטה

שיט תענוגות - יום כיף על יאכטה

שייט תענוגות

אם בעבר השכרת יאכטה או בילוי על יאכטה היו מושגים שרק בני האלפיון העליון יכלו ליהנות מהם , הרי שהיום בעידן שבו רמת החיים עולה, יותר אנשים מרשים לעצמם ליהנות מתענוגות החיים השונות, גם השכרת יאכטה הנה כבר שירות נפוץ יותר, וניתן למצוא אנשים מכל שכבות החברה שמרשים לעצמם ליהנות מהפלגה על יאכטה

סוגים שונים של ימי כיף לקהלים שונים

יום כיף / שיט תענוגות על יאכטה הפך בשנים האחרונות למוצר מבוקש ופופולארי המיועד לקהלי יעד שונים. יש כאלו שעורכים שיט תענוגות משפחתי, או יום כיף לעובדי חברה, ערב רומנטי על יאכטה.

יום כיף על יאכטה לעובדי חברה הוא חוויה מגבשת הגורמת לעובדים תחושה שהם אכן מקבלים תמורה ופרגון מהמעביד שלהם ולכן הם יחושו הזדהות עם החברה ותהיה להם מוטיבציה ונכונות גבוהה יותר לתרום להצלחת החברה. זוהי גם דרך מצוינת לגבש את החברה לעבודה יותר וכך לשפר את עבודת הצוות בארגון.

יום כיף על יאכטה

ערב רומנטי זוגי על יאכטה - יש כאלו שיזמינו שיט תענוגות לרגל יום נישואין, ויש כאלו שיזמינו שיט תענוגות רומנטי לרגל חתונת הכסף, בכל מקרה שיט תענוגות באווירה של ים שקט ושקיעות רומנטיות הוא חוויה רומנטית מיוחדת ומרגשת, המחזקת את רגשות האהבה ואת אנרגיית האהבה הזורמת בין שני בני הזוג .

שייט תענוגות משפחתי על יאכטה - יש היום לא מעט משפחות שנמאס להן לצאת שוב לעוד נופש משפחתי בבית מלון בארץ או בחו"ל ולכן הן מחליטות לשבור את השגרה ולבחור באפשרות של שיט תענוגות משפחתי על יאכטה . היתרון בזה, הנו שבמשך השייט היאכטה משמשת ממש כמו בית מלון ברמה גבוהה על המים. יש ארוחות מעולות, ובדרך כלל הכל כלול מבחינת השירותים לאורחים, והבונוס הוא שישנם גם עצירות בערי נמל תיירותיות ויפות.

סדנת מנהלים על יאכטה – סדנה זו מאפשרת למנהלים ליהנות מאווירה של יוקרה ופאר, וגורמת למנהלים לחוש שהם אכן חשובים לחברה והחברה מתגמלת אותם באמצעות חוויה יוקרתית ומפוארת של יום כיף על יאכטה. במהלך סדנת מנהלים על יאכטה מוטלות על המשתתפים משימות ומטלות שונות הדורשות מצוות המנהלים עבודת משותפת וחשיבה מהירה, יכולת אלתור, יצירתיות ועוד.

למה כדאי להזמין יום כיף / שיט תענוגות על יאכטה ?

יום כיף על יאכטה הנו דרך מצוינת לקחת פסק זמן ממרוץ החיים המטורף וליהנות מחוויה מרגיעה ומפנקת המזרימה אנרגיות חדשות. . זוהי דרך מצוינת לפנק את עצמנו או את האנשים היקרים לנו, ולכן רבים היום בוחרים באפשרות של השכרת יאכטה לשם עריכת יום כיף או שיט תענוגות.

מה אפשר לעשות ביום כיף על יאכטה ?

במהלך שיט תענוגות על יאכטה אפשר ליהנות מסתם רביצה של בטן גב בלבד אך אפשר גם ליהנות מלא מעט פעילויות שונות ומגוונות, יש כאלו שירצו לקחת חלק פעיל בעבודת הצוות הימי וכך ללמוד על עבודות השייט השונות.

ערב חברה על יאכטה

יש כאלו שירצו ליהנות מכל מני פעילויות אקסטרים כמו למשל סקי מים, או שייט על אופנועי ים או תחרויות שיט בין כמה יאכטות ועוד.

במהלך ההפלגה יכולים המוזמנים להתפנק ממזרוני ים או לזכות בקורס מזורז ללימוד בסיסי של עקרונות השייט. בנוסף לכך, חברות רבות מציעות ללקוחותיהם אפשרויות שונות כמו D.J שינעים את זמנם של האורחים במוזיקה נעימה, או אולי שף פרטי שיארגן ארוחת גורמה לאורחים, או אולי סושי בר.

הלקוחות יכולים ליהנות מכל סוג אטרקציה שיבחרו החל מסדנת יוגה צחוק וכלה בהופעה של מתקשרת או מיסטיקנית. וכמובן שיש אינסוף אפשרויות בכל מה שקשור לאוכל שיוגש לאורחים על היאכטה, החל מדייג עצמי של דגים וצליית הדגים על מנגל, וכלה בארוחת גורמה.

מה חשוב לבדוק לפני השכרת יאכטה ליום כיף / שיט תענוגות ?

מומלץ לבצע סקר שוק רציני לפני שאתם מזמינים יאכטה, וללמוד על השירותים השונים שניתן לקבל במהלך ההפלגה. חשוב גם לברר האם היאכטה שאתם מזמינים פועלת לפי כל התקנות של רשות הספנות ויש לה את כל האישורים הנדרשים מטעם רשות הספנות. עוד פרמטר חשוב הוא הפרמטר של ההכשרה המקצועית של אנשי הצוות המתפעלים את היאכטה - האם מדובר בצוות מקצועי ומיומן או בצוות של סקיפרים לעת מצוא שאין להם כל הכשרה מקצועית.

לנו נותר לאחל לכם שיהיה לכם יום כיף נעים ומפנק, יום שיחדש אצלכם את מאגרי האנרגיות ושלא תשכחו אותו עוד זמן רב.


יאכטות 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות של יאכטות. בין נותני השירות ליאכטות 101 ניתן למצוא:
, השכרת יאכטות למסיבות ואירועים , הפלגות דייג , השכרת יאכטה לנהיגה עצמית , קורס שייט יאכטות , יאכטות למכירה , שייט בין לאומי ועוד מגוון נותני שירות ליאכטות 101.

האינפורמציה המוצגת באתר יאכטות 101, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (yachts101) יאכטות 101 - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות