השכרת יאכטה בחיפה

יאכטות 101  > השכרת יאכטה בחיפה

השכרת יאכטה בחיפה

יאכטה
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר

השכרת יאכטה במרינה בחיפה

המרינה בחיפה

המרינה בחיפה נמצאת ממזרח לנמל חיפה והיא נמצאת באזור שפך נחל הקישון, ולכן היא נקראת בשם מרינה קישון או בשם מעגן שביט. המרינה בחיפה עברה בשנת 1995 לידי רשות הנמלים ויש בה היום כ-100 ספינות דייג ו-350 כלי שייט פרטיים. מן הראוי לציין שמזה שנים קיימת תכנית לפיתוח מרינה חדשנית בחיפה באזור בת גלים אולם בשל התנגדות של התושבים ושל ארגונים ירוקים התכנית הזו לא מצליחה לצאת לפועל ונשארת עדיין במגירה.

המרינה בחיפה מהווה מקום עגינה אידיאלי לכל כלי השייט התיירותיים היוצאים לכיוון צפון מערב לעבר קפריסין, תורכיה ויוון.

המרינה בחיפה הנמל היא המעגנה הצפונית ביותר של מדינת ישראל, והיא מספקת את כל השירותים הנדרשים לכלי השיט המגיעים לצפון ישראל.

בהיותו נמל דיג ראשי בישראל מרכזת המעגנה פעילות ערה של סחר סיטונאי וקמעונאי של תנובת הים כולל שוק לממכר דגים בשעות הבוקר המוקדמות.

השכרת יאכטה במרינה בחיפה

במרינת ומעגן "שביט" ממוקמים בתי מסחר לציוד ימי , בתי ספר לשיט וספינות טיולים. רשות הספנות והנמלים במשרד התחבורה מקיימת במקום מבחני כושר שיט לכלי שייט קטנים.

במרינה בחיפה ניתן למצוא שירותי תיירות ימיים כמו שירות השכרת יאכטות או שירות של הפלגות על ספינות שונות, בנוסף לכך נערכים במרינה לא מעט אירועים שונים בשל היותה מוקד תיירותי שמושך ציבור רחב של מטיילים ותיירים.

אז אם אתם מפנטזים על השכרת יאכטה במרינה חיפה ועל שייט רומנטי לאורך חופיה הצפוניים של ישראל או אולי שייט רומנטי מצפון הארץ ועד אשדוד הרי שבעזרת שיטוט קצר באינטרנט תוכלו למצוא לא מעט חברות המציעות שירות של השכרת יאכטה במרינה חיפה.

אבל לפני שאתם מזמינים שירות של אחת מהחברות הללו רצוי שתבדקו קודם לכן את החברה המציעה את השירות, האם זוהי חברה הפועלת בהתאם לחוקים והתקנות השונים של רשות הספנות, האם החברה הנה מקצועית ומנוסה מספיק, והאם יש לחברה ביקורות טובות באתרי האינטרנט השונים.


יאכטות 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות של יאכטות. בין נותני השירות ליאכטות 101 ניתן למצוא:
, השכרת יאכטות למסיבות ואירועים , הפלגות דייג , השכרת יאכטה לנהיגה עצמית , קורס שייט יאכטות , יאכטות למכירה , שייט בין לאומי ועוד מגוון נותני שירות ליאכטות 101.

האינפורמציה המוצגת באתר יאכטות 101, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (yachts101) יאכטות 101 - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות