המרינה בהרצליה

יאכטות 101  > השכרת יאכטה ממרינה הרצליה

השכרת יאכטה ממרינה הרצליה

יאכטה
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר

השכרת יאכטה במרינה הרצליה

המרינה בהרצליה

השכרת יאכטות במרינה הרצליה היא אחד השירותים המבוקשים ביותר במרינה, ויש לא מעט חברות יאכטות המציעות מגוון רחב של שירותים ימיים החל משיט רומנטי או שייט תענוגות וכלה בהפלגות דיג או הפלגות בנהיגה עצמית.

מי שחשקה נפשו בשיט רומנטי מהרצליה לחיפה או לאשדוד והוא מחפש חברה המספקת שירותי השכרת יאכטות במרינה הרצליה יכול למצוא לא מעט חברות המציעות שירות כזה.

אם אתם מעוניינים בשייט יאכטות מוצלח רצוי לברר היטב מיהי החברה המציעה שירות של השכרת יאכטות, האם היא עומדת בתקנים של רשות הספנות, האם יש לה צוות מקצועי של סקיפרים מנוסים, והאם מדובר בחברה מנוסה וותיקה או לא.

השכרת יאכטה במרינה בהרצליה

פרטים אודות המרינה בהרצליה

המרינה בהרצליה נמצאת תחת פיקוח של החברה לפיתוח תיירותי של הרצליה. המרינה הוקמה בשנת 1995 והיא נמצאת בקרבת מלון אכדיה. המרינה מוגנת בשורה של שוברי גלים מצפון, שטחה כ-400 דונם, ויש בה כ-800 מקומות עגינה לכלי שיט. במרינה יש מספנה שיכולה לטפל בכמה עשרות כלי שייט, הציוד המכאני הדרוש לשם תחזוקה ותיקון של כלי שייט.

המרינה בהרצליה נחשבת למרינה מהעידן החדש ובכל מזח שיש בה ניתן למצוא נקודות לאספקת חשמל, מים וטלפון. במרינה פועלת מערכת אבטחה אלקטרונית שנועדה למנוע גניבות של כלי השייט העוגנים במרינה.

בקרבת המרינה ניתן למצוא את קניון ארנה ורצף של אתרי בילוי מסוגים שונים החל מספא מפנק וכלה במסעדות יוקרה.

מסיבת רווקים ביאכטה

המרינה בהרצליה נחשבת כמרינה פופולארית ובכל שנה עוגנים בה מאות כלי שיט שמגיעים לישראל, ויוצאים ממנה מאות כלי שיט היוצאים להפלגות שונות מישראל.


יאכטות 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות של יאכטות. בין נותני השירות ליאכטות 101 ניתן למצוא:
, השכרת יאכטות למסיבות ואירועים , הפלגות דייג , השכרת יאכטה לנהיגה עצמית , קורס שייט יאכטות , יאכטות למכירה , שייט בין לאומי ועוד מגוון נותני שירות ליאכטות 101.

האינפורמציה המוצגת באתר יאכטות 101, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (yachts101) יאכטות 101 - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות