יאכטות במרינה בתל אביב

יאכטות 101  > השכרת יאכטות במרינה תל-אביב

השכרת יאכטות במרינה תל-אביב

יאכטה
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר

השכרת יאכטות במרינה תל-אביב

המרינה בתל אביב

המראה הקסום של סירות העוגנות בים של גלי הים המתנפצים אל מול המזח מעורר אצל כל אחד מאתנו רצון עז להפוך למלח בים. אז מי מכם שמעוניין להפוך עצמו לרב חובל ליום אחד או לימאי ליום אחד יכול להיעזר בשירות של השכרת יאכטות במרינה ת"א.

השכרת יאכטות במרינה ת"א אינה חייבת להיות לשם שייט, אלא לעתים יש מי שמשכיר יאכטה לשם עריכת מסיבה. למעשה, זה מאוד טרנדי היום לחגוג מסיבת רווקים, מסיבת רווקות או יום הולדת על יאכטה מפוארת.

כדי שהבילוי יהיה מוצלח, רצוי לברר היטב מיהי החברה המציעה שירות של השכרת יאכטות במרינה ת"א .

השכרת יאכטה במרינה בתל אביב

חשוב לברר האם היא עומדת בתקנים של רשות הספנות, האם יש לה צוות מקצועי של סקיפרים מנוסים, והאם מדובר בחברה מנוסה וותיקה או חברה שרק החלה את דרכה בתחום.

קצת על המרינה בתל-אביב

בעיר תל-אביב נמצאות שתי מרינות, האחת נמצאת בנמל יפו והשנייה נמצאת בקו המלונות שעל חוף ת"א בשיפולי ככר אתרים.

מסיבת רווקות ביאכטה

המרינה בכיכר אתרים מתפרסת על שטח של 44 דונם ועומק המים המקסימאלי שלה הוא 4 מ', בשטח המרינה בנויים שוברי גלים והיא כוללת 8 רציפים .

המרינה מאפשרת עגינה של 320 כלי שייט פרטיים, ויש בה פעילות ימית ענפה של אגודות ספורט ומועדוני שייט שונים, בנוסף לכך יש במרינה של ת"א מגוון רחב של שירותים המיועדים לכלי שייט, כמו מספנה לתיקון ותחזוקה של כלי שייט, שירותי השכרת יאכטות , חנויות לציוד ימי, בתי קפה, מסעדות ועוד.


יאכטות 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות של יאכטות. בין נותני השירות ליאכטות 101 ניתן למצוא:
, השכרת יאכטות למסיבות ואירועים , הפלגות דייג , השכרת יאכטה לנהיגה עצמית , קורס שייט יאכטות , יאכטות למכירה , שייט בין לאומי ועוד מגוון נותני שירות ליאכטות 101.

האינפורמציה המוצגת באתר יאכטות 101, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (yachts101) יאכטות 101 - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות