מרינה אשדוד

יאכטות 101  > מרינה באשדוד

מרינה באשדוד

יאכטה
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר

השכרת יאכטה באשדוד

המרינה באשדוד

אם החלטתם שהפעם אתם חוגגים יום הולדת על יאכטה או אולי אתם חולמים על שיט יאכטות מאשדוד להרצליה או על הפלגת דיג שתצא מאשדוד ותגיע עד למעמקי הים, אתם וודאי תשמחו לדעת שיש לא מעט חברות המציעות שירות של השכרת יאכטות במרינה אשדוד.

לפני שאתם מזמינים שירות של השכרת יאכטות במרינה אשדוד חשוב לברר פרטים חשובים כמו מיהי חברת היאכטות המציעה לכם שירותים, האם מדובר בחברה רצינית ואמינה, האם זוהי חברה הפועלת בהתאם לחוקים והתקנות השונים של רשות הספנות, האם יש לחברה צוות מקצועי ומנוסה או סתם קבוצה של משיטים חובבניים.מהי החבילה שהחברה מציעה לכם בדיוק ועוד.

מה שבטוח הוא ששיט ביאכטה הוא חוויה ייחודית ומהנה, חוויה המלווה באווירה קסומה של ים, נוף משגע ורוח נעימה.

השכרת יאכטה במרינה באשדוד

פרטים אודות המרינה באשדוד

המרינה באשדוד נמצאת לצידו של נמל אשדוד הגדול , והיא נקראת המרינה הכחולה . זוהי מרינה שהחלה לפעול בשנת 1999 , המרינה פרוסה על שטח של 100 דונם ויש לה תכנון ארכיטקטוני מיוחד. יש לה צורה של מנורה והיא כוללת 8 רציפים ושני שוברי גלים קשתיים זאת במטרה למנוע סערות שיפגעו בכלי השייט השונים.

במרינה יש 550 מקומות עגינה לכלי שייט שונים ויש בה מספנה גדולה לתיקון ואחזקה של כלי השייט השונים וכן מרכז מסחרי גדול הכולל מסעדות, מקומות בילוי, מועדוני שייט ,בית ספר ללימודי הים, וחברות המספקות שירותים ימיים שונים כמו השכרת יאכטות, או לימודי צלילה.

מסיבה על יאכטה

שטח המרינה באשדוד נחשב לשטח תיירותי המושך אליו לא מעט תיירים ישראלים ותיירים זרים, המטיילים להנאתם בטיילת ונהנים מהבריזה של הים וממראה פנורמי של עשרות כלי שייט העוגנים במרינה.

באזור המרינה מתרחשים במהלך השנה אירועים שונים ופסטיבלים שונים .


יאכטות 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות של יאכטות. בין נותני השירות ליאכטות 101 ניתן למצוא:
, השכרת יאכטות למסיבות ואירועים , הפלגות דייג , השכרת יאכטה לנהיגה עצמית , קורס שייט יאכטות , יאכטות למכירה , שייט בין לאומי ועוד מגוון נותני שירות ליאכטות 101.

האינפורמציה המוצגת באתר יאכטות 101, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (yachts101) יאכטות 101 - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות