מרינה אשקלון

יאכטות 101  > מרינה באשקלון

מרינה באשקלון

יאכטה
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר

השכרת יאכטות במרינה אשקלון

המרינה באשקלון

שייט יאכטות במישור החוף הדרומי של ישראל, היה עד לפני מספר שנים תחום רדום שלא הצליח לשגשג כמו באזור מישור החוף הצפוני, אולם היום בזכות המרינה באשקלון גם תושבי הדרום יכולים ליהנות משירות של השכרת יאכטות במרינה אשקלון.

יאכטות באשקלון

השכרת יאכטות במרינה אשקלון מאפשרת לכם ליהנות מחוויה הרפתקנית או מחוויה רומנטית של שייט ביאכטה, הכל בהתאם לרצונות שלכם ולפנטזיות שלכם.

אם אתם חולמים להיות דייגים ליום אחד אתם יכולים ליהנות מהפלגת דיג שתצא מהמרינה באשקלון , ואם אתם חולמים על הצעת נישואין במהלך שייט רומנטי ביאכטה הרי שגם את הפנטזיה הזאת אתם יכולים ליישם. ואם מתחשק לכם לערוך מסיבת רווקים/רווקות על יאכטה מפוארת ומפנקת גם את זה אפשר לבצע.

השכרת יאכטה במרינה באשקלון

בכל מקרה לא משנה לאיזו מטרה אתם מעוניינים לשכור יאכטה במרינה אשקלון - חשוב שתבדקו היטב מיהי החברה המספקת שירות של השכרת יאכטות במרינה אשקלון , האם זוהי חברה הפועלת בהתאם לחוק ויש לה רישיון מטעם רשות הספנות, האם יש לחברה צוות מקצועי ומנוסה או שמא מדובר בחברה חאפרית ולא רצינית.

קצת על המרינה באשקלון

המרינה באשקלון היא המרינה הדרומית ביותר של ישראל, המרינה הוקמה בשנת 1995 והפכה להיות אמצעי שבעזרתו גברה מאוד התיירות הימית לאזור הדרום.

יום הולדת על יאכטה

במרינה יש 650 מקומות עגינה, המרינה מצוידת בשוברי גלים ויש בה מספר רציפים. כל מי שמשתמש בשירותיה של המרינה באשקלון יכול ליהנות משירותים בסיסיים של דלק, חשמל ומים, וכן מספנה לתיקונים שוטפים של כלי השייט. אזור המרינה באשקלון הפך במהירות לאתר שהוא קומפלקס תיירותי גדול הכולל לא מעט דירות נופש, קניון מסחרי, אתרי בילוי ומסעדות , חברות המציעות פעילויות ספורט ימי ועוד.

היום ברור לכולם שהמרינה באשקלון היא אחד האלמנטים החשובים בתהליך הפיתוח הכלכלי של העיר אשקלון.


יאכטות 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות של יאכטות. בין נותני השירות ליאכטות 101 ניתן למצוא:
, השכרת יאכטות למסיבות ואירועים , הפלגות דייג , השכרת יאכטה לנהיגה עצמית , קורס שייט יאכטות , יאכטות למכירה , שייט בין לאומי ועוד מגוון נותני שירות ליאכטות 101.

האינפורמציה המוצגת באתר יאכטות 101, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (yachts101) יאכטות 101 - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות