יאכטה | השכרת יאכטה

יאכטות 101  > נמל יפו

נמל יפו

יאכטה
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר
 יאכטות 101
לפרסום באתר
צור קשר

השכרת יאכטות במרינה של נמל יפו

נמל יפו

נמל יפו הנו אחד הנמלים הקדומים בכל העולם. בתנ"ך הנמל מוזכר בסיפור בריחתו של יונה הנביא לתרשיש. זהו גם הנמל שחוזה המדינה, בנימין זאב הרצל עבר בו בסוף המאה ה-19.נמל יפו הנו מרכז דיג גדול עוד משחר ההיסטוריה. כיום ישנם כ-400 דייגים הפועלים בנמל יפו, וחלקם דייגים מקצועיים שזוהי עיקר פרנסתם וחלקם דייגים חובבים.

המרינה שבנמל יפו והמרינה שבכיכר אתרים שתיהן מנוהלות ע"י החברה הכלכלית של עיריית ת"א. במרינה שבנמל יפו יש 230 מקומות עגינה והיא מתפרסת על שטח של 81 דונם.

המרינה ביפו מציעה לכל מי שמגיע אליה שפע של אטרקציות תיירותיות החל ממסעדות וכלה בשיט רומנטי או השכרת יאכטות למסיבות או להפלגות.

נמל יפו הפך בשנים האחרונות למקום שוקק חיים ובילויים. ניתן למצוא שם תערוכות אומנים, פסטיבלים, בתי קפה ומקומות בילוי חדשים.


יאכטות 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות של יאכטות. בין נותני השירות ליאכטות 101 ניתן למצוא:
, השכרת יאכטות למסיבות ואירועים , הפלגות דייג , השכרת יאכטה לנהיגה עצמית , קורס שייט יאכטות , יאכטות למכירה , שייט בין לאומי ועוד מגוון נותני שירות ליאכטות 101.

האינפורמציה המוצגת באתר יאכטות 101, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (yachts101) יאכטות 101 - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות